O firmie

HS Plastic to połączenie kilkunastoletniego doświadczenia założycieli firmy w branży opakowaniowej, począwszy od wdrażania nowych wzorów opakowań, poprzez produkcję, sprzedaż jaki i również wdrażanie systemów pakowania.

 

Podstawową działalnością firmy HS Plastic jest produkcja opakowań metodą termoformowania próżniowego. Od podstaw tworzymy opakowania, które wyróżniają produkt. Specjalizujemy się w realizacjach indywidualnych wzorów opakowań, podejmując wyzwania wymagającego rynku. Główną grupę stanowią opakowania typu tacki, przeznaczone do zamykania poprzez zgrzew. Do produkcji używany folii PET, PS, PVC(PCW) – w wariantach o podwyższonej barierowości dla gazów, warstwy zgrzewalne PE, PE-peel.

Pracujemy zgodnie z zasadami GMP, GHP. Nasz zakład posiada wdrożony system HACCP, obecnie pracujemy nad wdrożeniem ISO 22000:2005.

Produkcja odbywa się na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych, zapewniających wysoką jakość, powtarzalność i wysoki standard higieniczny opakowań. Naszymi Dostawcami są firmy krajowe oraz zagraniczne o ugruntowanej pozycji rynkowej, spełniające najwyższe standardy w zakresie jakości i higieny produkcji, ochrony środowiska.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W kategorii PRODUKTY znajdą Państwo opakowania standardowe, w kategorii REALIZACJE opakowania, które przygotowaliśmy od podstaw dla naszych Klientów.